3 SOOVITUST suviseks jalgade eest hoolitsemiseks meie lemmik jalahoolduse-meistrilt terves Eestis – Terje Vilemilt Ilupesast Valgas:

  • ÕHK JA VESI on Sinu keha, nii ka jalgade suured sõbrad. “Omal nahal ja oma töös näen, et piisav vee tarbimine mõjutab päris oluliselt naha seisukorda hoides ka jalad-kannad pehmed,” ütleb Terje. Tarbi vett lähtudes sisetundest ja hoia alati veepudel endaga kaasas, et joomine meelest ei läheks.
    Jalad võiksid saada suvel ka võimalikult palju õhku – nii ei teki haudumisi, ville ega paksendeid. Eriliselt mõnus on aga enda hommikune maandamine ehk paljajalu jalutamine kasteses rohus.
  • ELUSTIIL JA JÄRJEPIDEVUS: igaõhtune kreemitamine ja iganädalane kerge kodune pediküür toob kaunid ja pehmed jalad.
    Pane öökapile ureat sisaldav jalakreem, et jalgade õhtune niisutamine meelest ei läheks. Koduse saunaskäigu järgselt näpista pooltunnike, et jalgadelt surnud nahk koorida, lükata tagasi küüntele kasvanud nahavallid, lõigata-viilida küüned. “Suve jooksul soovitan ma ikka paar korda, nii 6 nädala tagant pediküüris käia, et korralik põhi saavutada, mida siis ise kodus kerge säilitada on.”
  • ILUS PEDIKÜÜR ON NAGU EHE VÕI AKSESSUAAR: “Minu lemmik ja klassika on rikkalik punane lakk, mis töötab eriti hästi päevitunud nahal. Heleda ja beezi laki kahjuks räägib see, et sellelt on rohkem näha iluvead, väiksemgi mustus ja nahapaksendid. Kuigi lõpuks on kõik maitse asi.”

V.O.H suvesoovitus – Pimsskivi ja Rhassoul saviga jalaseep on Sinu koduspa asendamatu liige. Koorib ja puhastab nii igapäevases jalapesus kui pediküüri tegemisel.

VOH OÜ

Stuudio: Jakobsoni 25a, Viljandi. Uks tänava poolne, Sõbrapargi vastas valge maja. Avatud kolmapäeviti 12:00-16:30. Muul ajal kokkuleppel!

(+372 ) 555 600 32

Uudiskiri

Liituge uudiskirjaga

Add to cart