VOH käsitöö huulepalsamid - 100% looduslikud

ÜLIM HUULEHOOLDUSE KOGEMUS

Nautige ülimat huulehoolduse kogemust meie toitva huulepalsamiga. Looduslikest koostisosadest valmistatud huulepalsam niisutab ja kaitseb teie huuli, muutes need pehmeks ja siledaks. V.O.H huulepalsam, mis sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks ja seda saab hõlpsasti kotis või taskus kaasas kanda. Meie kvaliteetse huulepalsamiga saate hoida oma huuled terve ja niisutatuna. Tellige kohe ja kogege erinevust ise.

Vali enda lemmik

NIISUTAV

Looduslikud huulepalsamid sisaldavad niisutavaid koostisosi, nagu orgaaniline rafineerimata avokaadoõli, kanepiõli, kakaovõi ja kokumvõi, mis niisutavad ja toidavad huuli.

100% LOODUSLIK 

Käsitsi valmistatud huulepalsamid on valmistatud ilma karmide kemikaalide, säilitusainete või sünteetiliste lõhnaaineteta, muutes need tundlikule nahale tervislikumaks valikuks.

KAUAKESTEV KAITSE

Erinevalt mõnest kaubanduslikust huulepalsamist, mis võib kiiresti aurustuda, pakuvad looduslikud huulepalsamid kauakestvat niisutust, et hoida huuled kogu päeva niisutatuna.

TOETAD KOHALIKKU ETTEVÕTLUST

Ostes käsitööna valmistatud huulepalsameid, toetate väikeettevõtteid ja kohalikke käsitöölisi, aidates hoida elus traditsioonilist käsitööd.

 

VOH OÜ

Stuudio: Jakobsoni 25a, Viljandi. Uks tänava poolne, Sõbrapargi vastas valge maja. Avatud kolmapäeviti 12:00-16:30. Muul ajal kokkuleppel!

(+372 ) 555 600 32

Uudiskiri

Liituge uudiskirjaga

Add to cart