Jahedad ilmad ja alanud kütteperiood on muutnud meie naha juba kuivemaks ning huuledki annavad märku, et oleks lisaniisutust vaja. Kellelegi ei meeldi ju kuivad ja karedad huuled, mis hullemal juhul võivad ka valusalt lõhenema hakata.

Sügis-talvine periood on meie kehale keeruline aeg, sest õhk on jahedam ja kuivem ning tuulgi võib lõikavalt külm olla. Selleks, et oma huuli meeldivalt pehmena hoida ja vältida ebameeldivaid probleeme, võiksid kasutada huulepalsamit.

Selleks, et see ei ununeks, soovitame varuda neid mitu tükki. Üks võiks olla kotis või taskus igapäevaselt kaasas ja teine kodus. Nii väldid olukorda, mil huuled juba kisendavad abivahendi järele, aga sinul midagi käpärast ei ole.

Huulepalsami kasutamine aitab säilitada huulte tervist ajal, mil ilmastikuolud võivad neid mõjutada. Siin on 4 põhjust, miks võiksid huulepalsamit just sügis-talvisel perioodil kindlasti kasutada.

1. Kuiv õhk – Sügisel ja talvel on õhk tavapärasest kuivem, mis võib huuli kuivatada. Huulepalsam loob kaitsekihi, mis hoiab huuled niisutatuna ja ei lase neil kuivada.

2. Külm ilm – Külmad õhutemperatuurid võivad huuli kahjustada ja põhjustada pragunemist ning valulikke lõhesid. Huulepalsami kasutamine aitab ennetada ebameeldivate sümptomite teket või leevendada olukorda, kui need on juba tekkinud.

3. Tuuline ilm – Ka tuulised ilmad võivad huulte kuivust ja ärritust tekitada. Huulepalsam toimib kui kaitsekiht sinu huultel, mis hoiab ära huulte punetuse ja lõhenemise.

4. Kütmise mõju – Siseruumides kasutatav küte kuivatab õhku ja on samuti üheks huulte kuivuse ja kareduse põhjustajaks. Huulepalsam aitab säilitada huulte niiskustasakaalu.

Kindlasti oled kuulnud või ise märganud, et mõned huulepalsamid tekitavad ebatervet sõltuvust ja pidevat vajadust kihi uuendamise järele. See võib juhtuda mitmel põhjusel:

1. Mõned huulepalsamid sisaldavad nahka ärritavaid koostisosasid, mis võivad ajutiselt küll leevendada sümtomeid, kuid tegelikult põhjustavad huulte ärritust. Selle tulemusena võidki tunda pidevat vajadust huulepalsami kasutamiseks.

2. Paljud huulepalsamid annavad lühiajalist leevendust kuivadele huultele, kuid ei paku pikaajalist niisutust. See tähendab, et peadki huulepalsamit sagedamini kasutama, et hoida huuled mõnusalt niisutatuna.

3. Mõnikord võib huulepalsami kasutamine muutuda harjumuseks ning tunned, et pead seda kogu aeg kasutama, et end hästi ja enesekindlalt tunda. See võib viia psühholoogilise sõltuvuse tekkimiseni.

Kuigi huulepalsamid on kasulikud kuivade ja lõhenenud huulte ravimiseks ja ennetamiseks, on oluline kasutada kvaliteetseid tooteid, mis sisaldavad niisutavaid koostisosi.

V.O.H-i 100% looduslikud huulepalsamid pakuvad pikaajalist niisutust ja kaitset kuivadele ja lõhenenud huultele. Käsitsi valmistatud huulepalsamid on valmistatud ilma karmide kemikaalide ja säilitusaineteta, mistõttu ei tekita need ebatervet sõltuvust ja sobivad ka tundlikule nahale.

Tootesoovitused oma huulte tervise hoidmiseks:

 

VOH OÜ

Stuudio: Jakobsoni 25a, Viljandi. 

Uks tänava poolne, Sõbrapargi vastas valge maja. 

Avatud kolmapäeviti 12:00-16:30. 

Muul ajal kokkuleppel!


(+372 ) 555 600 32

Uudiskiri

Liituge uudiskirjaga

Add to cart