Jätksusuutlikkusel ja jäätmevabadusel põhinev ilu on võimalik!
Ja just selles uskumuses oleks meil nii hea meel Sinuga kokku leppida!

Tänaseks võime ka julgelt öelda, et igasugune pudelimajandus ja hoolimatus oma keha ja planeedi suhtes on absoluutne ja kindlameelne minevik, mida endaga enam sellesse aastasse lihtsalt mingi valemiga ei peaks kaasa võtma.

Väga mugav on mõelda ja end veenda, et jätkusuutlikkus ja jäätmevabadus on miski, mis võtab tohutult energiat ja vajab väga palju ümberharjumist. Me võime aga omalt poolt kinnitada, et see muutus on palju lihtsam kui Sa arvata oskad! 


Ja neid muutuseid ei pea me mitte keegi tegema üksi, vaid ikka koos. Sest ainult koos ongi võimalik. Meie oleme siin Sinu jaoks selleks, et näidata, et need muutused on võimalikud, endapoolsete sammudega. Ka Sina saad seda näidata enda valikutega!

Mida Sa saad siis teha, et oleks mõnus ja lihtne toetada jäätmevaba- ja jätkusuutlikku ilu?
1. Esimene samm on suhtumise muutmine ja otsuse tegemine. See, et ma valin hoolivuse, enesearmastuse ja jätkusuutlikkuse enda ellu.
2. Teine samm on see, et ma valin enda ellu vähem ning enda ruumi ainult seda, mis on jätkusuutlik, loodus- ja kehasõbralik ning mind toetav. Samm sammu haaval.
3. Kolmas samm on Sinu esimesed valikud, millega saad enda ellu valida kvaliteetsed tooted, vahetada ühekordse korduvkasutatavate toodete vastu ning eelistada jätkusuutlikke ja vegan brände. 

Kuidas toetame seda jätkusuutliku ilu manifesti meie?
1. Oleme eemaldanud vee oma toodetest.
2. Kuna tooted on kontsentreeritud, on neil ka pikem säilivusaeg. Kuna tooted säilivad kauem, ei ole ka vajadust kahjulikele säilitus- ja lisaainetele.
3. Lisaks pole vajadust ka ühekordsetele plastpakenditele, mis jäävad loodusesse sadadeks aastateks.
4. Kogu meie toodang on suunatud jäätmete vähendamisele. 

Koos on meil kõik võimalik!
Ilusat olemist ja ilusaid valikuid!

Teie VOH

VOH OÜ

Stuudio: Jakobsoni 25a, Viljandi. 

Uks tänava poolne, Sõbrapargi vastas valge maja. 

Avatud kolmapäeviti 12:00-16:30. 

Muul ajal kokkuleppel!


(+372 ) 555 600 32

Uudiskiri

Liituge uudiskirjaga

Add to cart