Gua Sha massaažikamm

75.00 

Sadlipuust käepidemega peanaha -ja kaela massaažikamm.

Igapäevane rituaal enese eest hoolitsemiseks.

Mis see on: 

käsitsi valmistatud Sandlipuust ja vasest kamm, mis on spetsiaalselt loodud kõige luksuslikumaks pea- ja kaelamassaažiks. Vask on külm ja  antibakteriaalne. Gua Sha kamm on  mugav ümmarguse kujuga ja mahub peopessa. Vasest piide vahed on piisavalt suured, et juuksed läbi mahuksid.

Mida see teeb:

  1. Stressi vähenemine – peamassaaž aitab rahuneda pinges peanahal, aidates lõõgastuda ja end paremini tunda.
  2.  Paranenud vereringe – peanaha masseerimine parandab vere ringlemist kaelast pealaeni, mis omakorda aitab kaasa heale hapnikuvarustusele ning toitainete imendumisele juustesse.
  3. Juuste tervenemine – masseerimine ergutab juuksefolliikuleid, edendades juuksekasvu ning potentsiaalselt hoides ära juuste väljalangemist. 4.
  4. Peavalu leevenemine – õrnad massaažitehnikad vaigistavad peavalusid, tuues lihaste pehmemaks muutumist ja pingete vähenemist kaela- ja peapiirkonnas.5.
  5. Parem uni – massaaž aitab tänu lõõgastumisele kaasa une kvaliteedile,  võimaldades paremini ööunne jääda ning sügavamalt magada. 

 

Kirjeldus

Peamassaaži võid teha näiteks nii:

  1. Leidke mugav asend
  2. Alustage õrnade liigutustega otsmikust ning liikuge sõrmedega aeglaselt üle pea.
  3. Masseerige peanahka ringjate liigutustega, suurendades survet järk-järgult.
  4. Keskenduge kohtadele, kus on pingeid ja masseerige neid kauem ja intensiivsemalt.
  5. Massaažiefekti suurendamiseks kasutage näiteks massaažiharja, imeliselt sobivad selleks V.O.H juuksehooldusvalikus olevad gua sha massaažikammid, kas siis puidust või roostevabast terasest versioonina. Ka peapesule on võimalik lisada väike lisahoolitsus, kasutades peanaha massaažiharja, mis aitab šampooni laiali kammida ning vahule ajada, samaaegselt peanahka ergutades. 

 

Kokkuvõtteks. Võimalusi enda eest hoolitseda on mitmeid, suure osa selleks saame oma kätega ära teha ning igasugune lõõgastunud olek on hea tervenemise aluseks. Vahel on selleks vaja pisikesi detaile, olgu selleks siis pehme hommikumantel, rahustav muusika, ilus keraamiline küünal aknalaual, heatahtlik kallistus või toetavad sõnad. V.O.H meeskond ja e-pood seisavad hea selle eest, et oleksime säravad, terved, elujõulised ning leiaksime igapäevaselt lihtsaid viise, kuidas enda ja oma lähedaste eest parimal viisil hoolt kanda. 

 

Tootega on kaasas must V.O.H kinkekott. Sobib kohe edasi kinkimiseks ja hoiustamiseks.

Arvustused

There are no reviews yet

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In