SPA-pakk: nägu, keha, jalad

61.90 

Kehahoolduse instrumentide komplekti kuuluvad:
* Imeliselt pehmed ja tõhusalt nahka puhastavad siidised käsnad Vahemerest, Kreekast. Komplektis on maxi suuruses käsn kehale ja väike näole. Neil on peen struktuur, mis sobib väga hästi ka beebide õrna naha jaoks. Siidised käsnad on allergeenide vabad ja sobivad kasutamiseks igale nahatüübile. Nad masseerivad õrnalt ja puhastavad sügavalt.
* Vulkaaniline pimmskivi nööriga. Pimsskivi sobib ideaalselt jalgade hooldamiseks: eemaldab surnud nahaosakesed, puhastab ja muudab naha siledaks. Looduslik vulkaaniline pimsskivi aitab vabaneda paksenenud nahast kandadel. Tee kivi märjaks ja masseeri õrnalt üle paksu naha. Seejärel loputa kivi puhtaks ja riputa kuivama.
* SISAL taimest seebikott, kus saad kõik seebijäägid ära kasutada. Taimsest kiust seebikott on mõeldud seebijääkide hoiustamiseks ja keha pesemiseks śvammi asemel. Peale kasutamist loputa voolava vee all ja riputa V.O.H seebialuse nagisse kuivama.

* Sisal harjastega hari on valmistatud taimsest kiust. Tugev kiud ergutab puhastamisel ning sobib ideaalselt keha kuivharjamiseks ja lümfiringe soodustamise massaažiks. Sobib kasutamiseks ka duši all, saunas ja vannis.Kasutamine: harja pikkade, alt-üles liigutustega, alustades jalgadest ja liikudes ülespoole. Pärast kasutamist loputa hari põhjalikult ja riputa V.O.H seebihoidjale kuivama.

Laos

Tootekood: kompl51 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Kehahoolduse instrumendid on valmistatud looduslikest materjalidest, et meie ökoloogilised jalajäljed oleksid võimalikult kerged sellel planeedil.  See on erakordne, missuguste materjalidega on meil võimalik oma kehasid puhastada ja hellitada. Siidikäsn on pärit Vahemerest; see muutub veega immutades siidiselt pehmeks ja on samas väga vastupidav.
Looduslikest kiududest käsnasid ja harju on hea eelistada lihtsalt sellel põhjusel, et üldiselt on nad nahasõbralikud ega põhjusta allergiaid. Nad vajavad vähem töötlust ja kemikaale, tootmine on loodussõbralik ja minimaalsete ressursikuludega. Looduslikest kiududest tooteid on lihtne hooldada, nad vajavad vaid pesu ja kuivamist. Nad ei jäta endasse ebameeldivat lõhna ja kestavad kaua.
Üldjuhul on tegu kiiresti taastuva loodusliku allikaga, nagu näiteks teatud liiki agaavi (Agave Sisalana) kiududest tehtud sisalharjad, ja kõik tooted on oma elutsükli lõpus biolagunevad.
Hoolitse oma keha eest parimate vahenditega!